ESPECTACLES GIRONA
Cobla-Orquestra Gironina

Espectacles i representació artística
 
ESPECTACLES GIRONA
Cobla-Orquestra Gironina

Espectacles i representació artística
 
 
 
PRINCIPAL
 
EMPRESA
 
MAPA
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 
  Qui som
 
ESPECTACLES GIRONA
Cobla-Orquestra Gironina

Espectacles i representació artística

  
ESPECTACLES GIRONA
Cobla-Orquestra Gironina

Carrer Cristòfol Grober, 3, 2n 1a 
17001 Girona - Girona

Telèfon: 972 202 889 / 972 211 929
Fax: 972 212 666
email: espectaclesgirona@infonegocio.com
 


  Què fem

Espectacles

Espectacles i representació artística

La nostra empresa a dia d´avui s´ha consolidat com la més comperta, dinàmica i professional del sector, garantint una qüalitat excepcional en tots els nostres serveis.

Portem espectacles, convencions, promocions a mida per empreses, festes infantils, inauguracions, congressos, artistes de gran envergadura, etc.

També organitzem gires de concerts, així com grans produccions teatrals i produccions pròpies.

En el nostre catàleg d´agrupacions podreu trobar:

- ORQUESTRES: Amoga, Amarord, Bellíssima, Cadaqués, Caravana, Constel.lation, Costa Brava, Christian&Domenech, Empòrium, Ethel i Malvarrosa, Gironina, Janio Martí, La Blanes, La Principal de la Bisbal, La Selvatana, La Maravella, Marina, Montesblancos, Montgrins, Musicalia, Nova Orquestra, Nueva Alaska, Nueva Etapa, Universal i Volcán.

- ORQUESTRES/CONJUNTS: Albert Grup, Booguie-Wooguie, California, Combo Grup, Chapó, Dekaros, Empordà Fusió, Gerunda, Glacé, Gira-Sol, Habana, Kirtana, La Banda del Drac, La Chatta, la Gramola, La Montecarlo, La Salseta del Poble Sec, La Tribu de Santi Arisa, Latino, Liberty, Litoral, Metropol, Mitjanit, Paradís, Pasaden, Pensylvania, Privada, Records, Rolls, Setson, Swing Latino, Stels, Taxman, Tony Bram´s, Trilogy i Versió Original.

- COBLES: Baix Empordà, Bisbal Jove, Bofills, Canigó, Ciutat de Girona, Ciutat de Mataró, Ciutat de Terrassa, Rossinyolets, Flama de Farners, Foment de la Sardana, Genisenca, Perpignan, Premianenca, La Principal de Banyoles, la Principal de l´Escala, la Principal d´Olot, la Principal de Porqueres, Rambla, Sant Jordi, Selvamar i Vila de la Jonquera.

- DUETS/TRIOS: Bolero, Boomerang, Cristina Cat, Chus, Ecuador, E-2, Harmonia, Jordi i Punt, Josep Maria, Latin Swing, Maracaibo, Nit i Dia, Nova Gamma, Pa d´Àngel, Paco, Pere Vila Grup, Records i Rimel.

- GRUPS JOVES: Actor Secundario Bob, Apache, Betagarri, Dr. Calipso, El Frenillo de Gauguin, Falsalarma, Gnaposs, Hermanos de Rocco, Hotel Cochambre, Huapachá Combo, Inadaptats, Kontra-Band, La Banda Puig, La Banda del Yu Yu, Loca Histeria, Los Mejores, MCD, Mios Tios, Mr. Face i la Comisio, Mucho Muchacho, Omele, Pepper´s Pot, Saratoga, Sin Papeles, The Companys, The Tremendos, Tierra Santa, Trafic, Virginia Band i Zapping.

- GRUPS VERSIONS: Abbey Road, Creedence Tribute Band, Liverpool, Mr. Jones, Please, Riders, Sgatto, Scarelvis, Smokin Stones, String´n´Things, Sultans of Swing, The Bon Scott Band, The Blues Brothers Show, The Smoking Dogs, The Tina´s Widh Band.

- JAZZ/BLUES/GOSPET: Big-Band Jazz Terrassa, Big Mama, Black & White Gospel Singer, Gospel Soul, Hot Carajillo´s, Jubilee Jazz Band, La Gumbo Jass Band, Lucrecia, Lucky Guri, Mayte Martin, Monica Green, New Orleans Blue Stoppers, Selva Big Band, Swing Tenors, The Blackbirds i The Fu-Manchu Jazz Band.

- CLÀSSICS/CANTAUTORS: Banda de Música de Barcelona, Charmant Piano, Coral Sant Jordi, Josep Guardiola, Joan Manel Serrat, Magda Acordió, Maria del Mar Bonet, Núria Feliu, Orquestra Acordonistes de Sabadell, Polifònica de Puig-Reig, Quartet Muixeranga i Sabino Arpista.

- ESPECTACLES/TEATRE: Coroporación Antiestética, Diana Palmer, Dinamita (Tricicle), El Molino, Els Farsants, Joan Dominguez, Joan Gimeno, Mayte Carreras, Teatre de Guerrilla, The Chanclettes, Toni Albà i Vol-Ras.

- HAVANERES: Arjau, Barca de Mitjana, Cavall Bernat, Desplega Veles, Els Pescadors de l´Escala, Genuïna Havanera, La Barretina, Llops de Mar, Mar i Vent, Mar Brava, Morralla, Núria Berengueras+Ultramar, Peix Fregit, Port-Bo, Quim Xena-Josep Cruanyes i Voramar.

- ANIMACIÓ INFANTIL: 3/4 de Quinze, Cotton Baby, Dandy Clown, Fil Parranda, La Bixi-Cleta, La Kataklorica, Musical Tap, Peix i Xispa, Quina Xerinola, Ramon Roma, Viri-Virom i Xerric.

- MÀGIA: J. Louis, Màgic Factory, Màgic Frank, Màgic Mc. Fèlix i Màgic Marc.

- HUMORISTES: Joan Domínguez (Club de la Comedia), Joan Gimeno, Mariano 1,85, Marianico El Corto, Paco Calonge i Ramon (TV3).

- XARANGUES: La Banda del Llierca, Los Labradores, Mckensys i Percudium.

- FLAMENC/RUMBA: Ballet Clàssic Espanyol, El Pesseta, Koskilleo, Los Manolos i Rumba Tres.

- ALTRES: The Country Revival Farmers, Roberto Aguilar Mariachis, La Tuna, Jocs Lúdics, Pirotecnia (Terrestre-Marina), Discos Mòbils i lloguers varis.






  Horari

Obrim de Dilluns a Divendres de 10 a 14 hores i de 17 a 20.30 hores.



2004 - 2014 APLIEUROPA S.L. CIF: B17635004   Avís legal